Elektrik tamir ve servis alanında yıllardır hizmet veren Dündar elektrik firması köklü geçmişi  ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için Kurtköy de ve Çevresinde 7/24 Elektirik Arıza ve Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır. Tecrübeli elektrikçi ekibimiz ile anlık olası elektrik sorunlarınızda bize günün hangi saati olursa olsun bize ulaştığınız anda hemen gideriyoruz. Ev veya Ofisinizin bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde dilediğiniz an bizi arayıp elektrik teknisyeni talebinde bulunabilirsiniz.

Köklü geçmişi ile uzun zamandır elektrik sektöründe aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimize sigorta değişimi gibi hizmetler sunuyor. Her biri işinin uzmanı çalışanlarımız yaşadığınız arızalarda 7 gün 24 saat sizlerin yanınızda. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi için istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Arızayı sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinde uzman elektrik teknisyenlerimiz ile siz müşterilerimize elektrik hizmeti konusunda daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Sektördeki en gelişmiş elektrikçi firmalarından biri olan firmamız uzun bir geçmişe sahip Dündar Elektrik firmasıdır. Kurtköy de veya mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Dündar Elektrik hizmetinizde. Sizlere Acil elektrikçi gönderebilecek kadar kapsamlı çalışan ekibimiz ile elektrik problemleri ne anında müdahale ederek sorunlarınızı gideriyoruz.